pomoc fizjoterapeuty online



Wiedząc jak ciężko w dzisiejszych czasach o konsultację specjalistyczną w realu, zapraszam potrzebujących do kontaktu. Może będę mógł pomóc lub nakierować na dalsze postępowanie fizjoterapeutyczne.

Jak to działa?

Indywidualne podejście do Twojego problemu, ewentualna rozmowa telefoniczna, utworzenie maila zawierającego ćwiczenia dla Ciebie to mój czas który muszę poświęcić.
Dlatego zapraszam do wsparcia mojego kanału dorehabilitacji.pl poprzez portal https://zrzutka.pl/n56d7m


1. Zadzwoń na 501 463 913 w godzinach 9.00 - 12.00 lub zostaw informację w komentarzu poniżej w celu wstępnej weryfikacji Twojego problemu. Jeśli nie będę mógł odebrać - oddzwonię.
Jest to potrzebne ponieważ, muszę dowiedzieć się czy jestem w stanie Ci pomóc, a Twój problem leży w zakresie mojej wiedzy i doświadczenia z fizjoterapii. Jeśli zdecyduję, że nie mogę pomóc, to zaproponuję Ci gdzie i u kogo można ewentualnie szukać dalszej pomocy.


2. Wpłać na dalszy rozwój mojego kanału "dorehabilitacji.pl" na https://zrzutka.pl/n56d7m


3. Prześlij na info@dorehabilitacji.pl opisy badań, zdjęcia (MRI, RTG) jeśli takie masz. Opisz dokładnie historię i aktualny stan urazu (choroby), możesz dołączyć własne zdjęcia np spuchnięty staw skokowy. W temacie maila wpisz: porada oraz imię i nazwisko. 
Pamiętaj!!! Zgodnie z przepisami Twoje dane choroby to tzw dane wrażliwe. Korzystając z mojej pomocy zgadzasz się na wykorzystanie Twoich danych wyłącznie do celów mojej pomocy w Twojej chorobie. Nie będą udostępniane osobom i instytucjom trzecim. Dane będą tylko w mojej poczcie, nie będą na koncie serwera oraz w żadnej bazie danych. W celu ochrony w/w danych, po zapoznaniu się z historią choroby Twój e-mail wraz ze wszystkimi danymi zostanie trwale usunięty z mojej poczty.

4. Po analizie dokumentów, odpowiem mailowo lub umówimy się na kolejną rozmowę telefoniczną lub messangerem.





Potrzebuję tych kilku godzin na przygotowanie się do odpowiedzi na Twoje pytania. Nie jestem omnibusem z fizjoterapii a każdy przypadek należy traktować indywidualnie

Wszystko jasne, zapraszam....

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza