porada z fizjoterapii on - line

Jak to działa?
1. Zadzwoń na 501 463 913 w godzinach 9.00 - 12.00 lub zostaw informację w komentarzu poniżej w celu wstępnej weryfikacji Twojego problemu. Jeśli nie będę mógł odebrać - oddzwonię.
 Jest to potrzebne ponieważ, muszę dowiedzieć się czy jestem w stanie Ci pomóc, a Twój problem leży w zakresie mojej wiedzy i doświadczenia z fizjoterapii. Jeśli zdecyduję, że nie mogę pomóc, to zaproponuję Ci gdzie i u kogo można ewentualnie szukać dalszej pomocy. 
2. Prześlij na info@dorehabilitacji.pl opisy badań, zdjęcia (MRI, RTG) jeśli takie masz. Opisz dokładnie historię i aktualny stan urazu (choroby), możesz dołączyć własne zdjęcia np spuchnięty staw skokowy. W temacie maila wpisz: porada oraz imię i nazwisko.
 Pamiętaj!!! Zgodnie z przepisami Twoje dane choroby to tzw dane wrażliwe. Korzystając z mojej pomocy zgadzasz się na wykorzystanie Twoich danych wyłącznie do celów mojej pomocy w Twojej chorobie. Nie będą udostępniane osobom i instytucjom trzecim. Dane będą tylko w mojej poczcie, nie będą na koncie serwera oraz w żadnej bazie danych. W celu ochrony w/w danych, po zapoznaniu się z historią choroby Twój e-mail wraz ze wszystkimi danymi zostanie trwale usunięty z mojej poczty. 
3, W ciągu kilku godzin oddzwonię i umówimy się na dogodną porę rozmowy telefonicznej.
 Potrzebuję tych kilku godzin na przygotowanie się do odpowiedzi na Twoje pytania. Nie jestem omnibusem z fizjoterapii a każdy przypadek należy traktować indywidualnie.
4. Po rozmowie telefonicznej zapraszam do wsparcia dobrowolnie wybraną kwotą kanału dorehabilitacji.pl na youtube za pośrednictwem https://zrzutka.pl/n56d7m
Wszystko jasne, zapraszam do kontaktu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz